O nás

Poskytujeme dodávky elektromontážních a elektroinstalačních prací, včetně montáží fotovoltaických elektráren, kamerových a zabezpečovacích systémů. Na základě poptávky našich zákazníků jsme již v roce 2014 rozšířili služby také o instalace fotovoltaických elektráren. Působíme převážně na Vysočině, kde představujeme přední firmu v oboru. Máme za sebou tisíce elektroinstalací a stovky instalací fotovoltaických elektráren, díky kterým jsme zákazníkům ušetřili peníze i starosti.
O NÁS

Zkušený tým

Máme vlastní montážní týmy, které pravidelně školíme. Kvalitní práce je u nás základ.

Přes 25 let zkušeností

Již desítky let nabízíme kompletní dodávky elektromontážních a elektroinstalačních prací. Za tu dobu za sebou máme více než tisíc instalací.

Rádi poradíme

Ať už potřebujete fotovoltaiky pro dům, nebo datové centrum pro nemocnici, vždy vám ochotně poradíme a navrhneme systém na míru.
Poskytujeme dodávky elektromontážních a elektroinstalačních prací. Kvalitou a rozsahem nabízených služeb se řadíme k předním firmám v oboru. Nabízíme realizaci elektromontážních prací v občanské a bytové výstavbě, ve výstavbě průmyslové a v obchodních centrech, také ve zdravotnických a sociálních zařízení, včetně hotelů a ubytoven.

Díky rozsahu nabízených prací a služeb dokážeme uspokojit i požadavky náročnějších zákazníků. Garantujeme spolehlivost a serióznost všech dodávek. Pružně reagujeme na individuální a speciální požadavky zákazníků a jsme schopni je zajistit vlastními plně kvalifikovanými pracovníky. Individuální přístup k požadavkům našich zákazníků a hledání optimálních řešení z hlediska kvality a ceny jsou našimi zákazníky oceňovány a zajišťují nám tak dlouhodobé obchodní vztahy. Zaručujeme včasné a odborné odvedení práce podle předem domluvených pravidel.

Spolupracujeme se špičkami v oboru