SILNOPROUDÉ INSTALACE

Realizuje kompletní elektromontážní a elektroinstalační práce, a to nejen v občanské, ale i průmyslové výstavbě. Silnoproudé instalace jsou stěžejní pro správný chod všech elektrických spotřebičů nebo zařízení. Správné a odborné provedení silnoproudé elektroinstalace má významný vliv na celkové hodnocení stavby, bezpečnost a komfort jejího užívání.
SILNOPROUDÉ INSTALACE

Nezávazná nabídka instalace

Při navrhování elektroinstalace je vhodné zvážit rozmístění nábytku a spotřebičů, z nichž některé budou potřebovat samostatné jištění. Podělíme se o mnohaleté zkušenosti a v případě zájmu vám vypracujeme cenovou nabídku.

Zajištění dokumentace

Postaráme se o veškeré potřebné projekty a revize. Při realizaci vždy klademe důraz na legislativu, ale také potřeby zákazníka a praktičnost celého řešení.

Realizace na klíč

Provádíme montáž malých přístrojových rozvodnic, elektroměrových a hlavních skříňových rozvaděčů do 3500A, kontejnerových a kioskových trafostanic do 35 kV, hromosvodů vč. uzemnění. 

Další služby elektroinstalací

Zajistíme také následné slaboproudé instalace, ať už jde o vnitřní rozvody objektů, bezpečnostní a kamerové systémy, nebo řešení pro inteligentní domy.

POPTÁVKA SLUŽEB

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů..
Můžete nám také zavolat na +420 565 554 455