ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Spousta domácností i firem stále podceňuje zabezpečení svého majetku. Kromě standardní ochrany před vloupáním je možné je využít jako ochranu proti šíření požáru či pro přístup pouze oprávněné osobě či zvířeti. Pomocí elektronických zabezpečovacích systémů můžete jednoduše ovládat topení, otevírat brány a vrata do garáže či ovládat elektrické žaluzie. Poplachové informace jsou přenášeny na pult centrální ochrany. Systém také lze propojit se systémem inteligentního domu. Máme za sebou více než 1 000 instalací!
ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Nezávazná nabídka systému

Náš technik projde objekt a navrhne optimální složení zabezpečovacího systému a také možnosti jeho ovládání či automatizace. Realizovali jsme již více než tisíc instalací a poradíme, jak váš majetek maximálně ochránit.

Realizace na klíč

Provádíme montáž kompletních zabezpečovacích systémů. Celý systém navrhneme, nainstalujeme a uvedeme do provozu v předem stanoveném termínu. Jsme certifikovaný partner pro instalace systému JABLOTRON.

Automatizace, inteligentní domácnost či pult centrální ochrany

V rámci našich služeb nabízíme napojení na pult centrální ochrany PCO, centrum chytré domácnosti a také možnosti automatizace systému. Pro automatizace využíváme profesionální systém LOXONE.

POPTÁVKA SLUŽEB

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů..
Můžete nám také zavolat na +420 565 554 455