OPTICKÉ KABELY

Zajišťujeme komplexní dodávky a opravy optických řešení jak do vnitřních prostor objektů, tak i do venkovního prostředí. Pro optické sítě se pro své jedinečné vlastnosti používá optické vlákno. Ta jsou schopna přenášet signál na desítky kilometrů a oproti metalickému kabelu jediné vlákno optického kabelu dokáže přenést daleko vyšší množství dat.
OPTICKÉ KABELY

Více možností provedení

Optické kabely dodáváme v provedení vnějšího pláště pro vnitřní i venkovní použití s možností zemního uložení, závěsu nebo uložení v kabelových kanálech popř. žlabech. Ukončení optických kabelů provádíme metodou lepení optických konektorů, spojování pomocí gelových spojek, nebo navaření pigtailů.

Proměření a vyhotovení protokolů

Proměření optických vláken provádíme výkonovým měřením přímou metodou, nebo reflektometrickým měřením. Vyhotovení a předání měřících protokolů vypovídajících o kvalitě linky je samozřejmostí při předání díla.

Opravy optických kabelů

Zajišťujeme také opravy stávajících tras optických kabelů, kdy pomocí proměření zjistíme místo příčiny přerušení datového toku a následně zajistíme kompletní výměnu potřebných materiálů a komponent.

POPTÁVKA SLUŽEB

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů..
Můžete nám také zavolat na +420 565 554 455