KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamerové systémy zajišťují maximální bezpečnost vás a vašeho majetku. Moderní kamerové systémy v sobě kombinují celou řadu technologií: rozeznávají tváře, monitorují vytyčený pozemek, snadno rozpoznají nežádoucí osobu a spustí poplach. Záznam z kamer lze pohodlně sledovat jak na telefonu, tak i na počítači a vždy ve vysokém rozlišení. Kamerové záznamy patří mezi nejlepší důkazní materiál jak pro pojišťovnu, tak i pro policii. S realizací kamerových systémů máme více než 10 let zkušeností, pomůžeme vám zvolit nejvhodnější řešení podle vašich potřeb.
KAMEROVÉ SYSTÉMY

Nezávazná nabídka a návrh rozmístění

Při návrhu kamerového systému je třeba brát v potaz dispozice objektu a rozmístění nábytku. Náš technik s vámi projde objekt, kdy dle vašeho požadavku navrhne optimální rozložení kamerového systému a také možnosti jeho ovládání.

Realizace na klíč

Provádíme montáž kompletních kamerových systémů a různých dostupných zabezpečovacích technologií. Celý systém navrhneme, nainstalujeme a uvedeme do provozu v předem stanoveném termínu.

Servis kamerového systému

Zajišťujeme také pravidelný servis kamerových systémů, který je důležitý pro jejich bezproblémový provoz. Díky tomu se budete moci kdykoli spolehnout na to, že kamery zajistí potřebné záznamy.

POPTÁVKA SLUŽEB

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů..
Můžete nám také zavolat na +420 565 554 455