Fotovoltaické systémy

Již od roku 2014 instalujeme fotovoltaické elektrárny na klíč. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme zajistit kompletní práce s důrazem na kvalitu, bezpečnost a efektivitu fotovoltaického systému. Máme za sebou tisíce spokojených zákazníků z oblasti elektro a stovky instalací fotovoltaiky.
FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY

Konzultace a návrh řešení

S naším technickým odborníkem proberete Vaše požadavky a potřeby, technickou připravenost objektu a vhodnost instalace fotovoltaické elektrárny. Poté navrhneme řešení přímo pro Vaši nemovitost. 

Zpracování projektu

Na základě odsouhlasení záměru zpracujeme kompletní projekt, včetně případných dalších potřebných elektrikářských prací. Zajišťujeme kompletní servis včetně vnitřních rozvodů a následné revize.

Realizace a vyřízení dotací

Fotovoltaický systém kompletně nainstalujeme, zprovozníme a zaškolíme Vás v jeho ovládání. Zajistíme za Vás také kompletní vyřízení dotací a po celou dobu realizace elektrárny Vám budeme plně k dispozici pro případné dotazy.

Následný servis

Instalací fotovoltaického systému to u nás nekončí. Jsme firma s letitou tradicí v oboru, a proto u nás máte jistotu záručního i pozáručního odborného servisu. Na dodané komponeny navíc poskytujeme nadstandardní záruku.

Fotovoltaická elektrárna od A do Z

"Nainstalovali jsme již stovky elektráren"

Zkušenosti a tradice

Instalací fotovoltaických elektráren se zabýváme již od roku 2014. V současné době je poptávka po fotovoltaice tak obrovská, že vzniká velké množství nových firem, které se snaží situace využít. My naproti tomu máme dlouholeté zkušenosti nejen s fotovoltaikou, ale i kompletními elektroinstalacemi. 

Ověřený partner

Pokud nechcete od zaplacení zálohy měsíce čekat na realizaci fotovoltaiky a chcete záruku termínu i kvality, zvolte CUP Elektro. Jsme jedničkou v regionu a Vaše investice je u nás v bezpečí. Nejsme firma založená účelově pro instalaci fotovoltaiky u které hrozí, že za 10 let nebudete mít kde uplatnit případnou reklamaci.

Garance rychlé realizace

My neslibujeme, my realizujeme. Díky našim mnohaletým zkušenostem a dlouholetým partnerstvím v dodavatelských řetězcích máme zajištěno dostatek materiálu. Dlouhodobě instalujeme 50+ elektráren měsíčně a dbáme na to, abychom každou realizaci ve sjednaný termín dotáhli do zdárného konce. 

Kompletní práce elektro

Jsme elektrikáři, nejen „instalatéři“ fotovoltaických panelů. Díky tomu vám zajistíme kompletní a profesionální elektrikářské práce včetně vnitřních rozvodů, případně změny jističů, osazení nového elektroměru a změny distribuční sazby. A pokud budete potřebovat servis, kdykoli se na nás můžete obrátit. 
 

POPTÁVKA SLUŽEB

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů..
Můžete nám také zavolat na +420 565 554 455