Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

DATOVÉ SÍTĚ

S obrovským rozvojem komunikačních technologií se stále zvyšují nároky na datové sítě, jejich rychlost a spolehlivost. Není proto radno podceňovat jejich provedení, dostatečnou kapacitu, návrh správné topologie, výběr správných komponent a odbornou instalaci.
DATOVÉ SÍTĚ

Kompletní řešení sítí

Nainstalujeme vše od datového rozvaděče s jeho příslušenstvím na straně jedné, přes uložení kabelů do lišt nebo trubek, až po zásuvku na straně druhé. Správnost provedení instalace je vždy kontrolována. Kontrolujeme každý zapojený port a na přání klienta provedeme i test přístrojem pro certifikační měření.

Výběr kabeláže dle náročnosti přenosu

Zajišťujeme dodávku a montáž značkových stíněných i nestíněných kabelážních systémů Cat5, Cat5e, Cat6, Cat.6a, Cat7 s možností certifikace systému jako celku a systémovou zárukou až 20 let. Nedílnou součástí každé instalace je proměření parametrů sítě dle dané kategorie speciálním testerem pro LAN sítě včetně dodávky měřících protokolů.

Optické, metalické i bezdrátové sítě

V rámci našich služeb nabízíme kromě zhotovení optických sítí také instalace metalických či bezdrátových systémů. Podle potřeby a specifikace objektu vám zajistíme tu nejvhodnější technologii.

POPTÁVKA SLUŽEB

Odesláním formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů..
Můžete nám také zavolat na +420 565 554 455